Türkçe  |  English  |  русский  |  العربية
 

Rampa ve Körük Sistemleri

KÖRÜK SİSTEMLERİ

Körük sistemleri yükleme, boşaltma depolama yerlerinde araç ile mekan arasında hava sirkülasyonu engellemek için kullanılır. Branda ve şişme körük olarak iki şekilde uygulanabilir.

Körük sistemleri yükleme – boşaltma noktalarında binanın kapısı ile kamyon arasındaki boşluğu kapatarak, hava sirkülasyonu keser. Körük sistemleri istenmeyen hava akımını engeller.

Körük sistemleri iklimleme yapılan tesislerde yükleme-boşaltma sırasında ki enerji kaybını minimuma indirir. Körük sistemleri her türlü kamyon ölçülerinde kullanılabilen PVC perde sistemlerine sahiptir. 

Körük sistemleri, özel makaslama aksamıyla araçların kapıya yanaşmaları sırasında ki hatalı manevralardan doğabilecek çarpmaları da minimize eder.

Körük sistemleri dış yüzeyde özel alüminyum profil çerçevelidir. Körük sistemlerinde branda üzerinde su birikmesini önleyen yağmur oluğu mevcuttur. Körük sistemlerindeki metal aksam elektro galvanizdir. Körük sistemleri ön yüzeyinde hijyenik, polyester, pvc perde bulunur. Şişme körük sistemleri, özel makaslama aksamıyla araçların kapıya yanaşmaları sırasında ki hatalı manevralardan doğabilecek çarpmaları da minimize eder.

RAMPA SİSTEMLERİ

Seviye ayarlayıcı rampalar, mal sirkülasyonu yüksek endüstriyel yapıların yükleme-boşaltma noktalarında,  farklı seviyelerdeki araçlar ile bina zemini arasında oluşabilecek boşluk veya kot farklarını ortadan kaldırarak, forklift ya da transpaletin araç içine girebilmesi ve dolayısıyla da güvenli ve hızlı bir şekilde yükleme- boşaltma yapılmasını sağlar. Yükleme rampaları depo ve nakil araçları arasında güvenli ve ekonomik yükleme- boşaltma yapılmasını sağlar. Çeşitli değişik model ve ebatlarda imal edilir.

 

     
ÖREN MODERN KAPI SISTEMLERI
SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
Yenibosna Merkez Mah. Tanyeri Sok No: 4/3
  Bahçelievler /İstanbul / Türkiye
Marmaracık Mahallesi 1982. Sokak No:22
  Ergene / Tekirdağ / Türkiye
  ENDUSTRİYEL KAPILAR   RADARLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ
  Seksiyonel Kapı   Yanakayar Fotoselli Kapı
  Full Vision Seksiyonel Kapı   Hermetik Kapılar
  Seksiyonel Garaj   Döner Kapılar
  Yangın Çıkış Kapısı   Teleskopik Kayar Kapılar
  Hızlı PVC   90 Derece Açılır Kapılar
  Rampa ve Körük Sistemleri   GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ
  BAHÇE KAPISI OTOMASYONU   Bariyer Sistemleri
  Yanakayar Sürgülü Kapı   Mantar Bariyer
  Dairesel Bahçe Kapısı   Road Blocker
  KEPENK VE PANJUR SİSTEMLERİ   Turnike Sistemleri
  Otomatik Sarmal Kapılar   CEPHE GİYDİRME
  Otomatik Panjur Sistemleri   Cephe Giydirme
+90 0282 652 06 83
 
 
 
© 2016 Spektra Bilişim